Οικονομική Επιτροπή

Πρόεδρος: Καραγιαννίδης Αντώνιος

Μέλη:

  • Αδαμίδης Πάυλος
  • Τζουβάρας Βασίλειος
  • Τασιώνας Γεώργιος
  • Θανασούλης Δημήτριος
  • Τσέλιος Σταύρος
  • Δολδούρης Θεόδωρος
  • Βαλσαμίδης Σταύρος
  • Λακηνάνος Αγγελάκης

Αναπληρωματικά Μέλη:

  • Μπαλτατζίδου Θεοδώρα
  • Τσουκαλάς Θωμάς
  • Κουτσογιάννης Νικόλαος του Δημητρίου

Επιτροπή Ποιότητας Ζωής

Πρόεδρος: Τριανταφύλλου Γεώργιος

Μέλη:

  • Μπαλτατζίδου Θεοδώρα
  • Τζουβάρας Βασίλειος
  • Θανασούλης Δημήτριος
  • Τασιώνας Γεώργιος
  • Λαζαρίδου Δέσποινα
  • Φουντούλης Σταύρος
  • Χατζηϊωαννίδης Αλέξανδρος
  • Ιωσιφίδου Παναΐλα

Αναπληρωματικά Μέλη:

  • Βασιλειάδης Χρήστος
  • Καραγιαννίδης Αντώνιος
  • Βασιλειάδου Άννα
  • Τσουκαλάς Θωμάς
  • Τσέλιος Στάυρος

Ενιαία Πρωτοβάθμια Σχολική Επιτροπή

Πρόεδρος: Καραγιαννίδης Αντώνιος

Μέλη:

  • Αντωνίου Αναστάσιος
  • Παπαγεωργίου Γεώργιος
  • Αργυρίου Μάριος
  • Ελευθεριάδου Δόμνα
  • Τριανταφύλλου Γεώργιος
  • Μπαλτατζίδου Θεοδώρα
  • Τασιώνας Γεώργιος
  • Θανασούλης Δημήτριος
  • Βασιλειάδου Άννα
  • Δούμου Πασχαλίνα

Αναπληρωματικά μέλη

Μπιτέρνα Αντώνη, Λαφάρα Αναστασία, Παυλίδου Θεολογία, Γούρκου Χριστίνα, Αδαμίδη Παύλο,

Βασιλειάδη Χρήστο, Τζουβάρα Βασίλη, Αραμπατζή Στέλλα, Παρθενόπουλο Ιωάννη, Ιωσηφίδου Ίλια

Ενιαία Δευτεροβάθμια Σχολική Επιτροπή

Πρόεδρος: Καραγιαννίδη Αντώνιο

  • Αντωνίου Αναστάσιο
  • Παπαγεωργίου Γεώργιος
  • Αργυρίου Μάριος
  • Ελευθεριάδου Δόμνα
  • Τριανταφύλλου Γεώργιος
  • Μπαλτατζίδου Θεοδώρα
  • Τασιώνας Γεώργιος
  • Θανασούλης Δημήτριος
  • Βασιλειάδου Άννα
  • Δούμου Πασχαλίνα

Αναπληρωματικά μέλη

Μπιτέρνα Αντώνης, Λαφάρα Αναστασία, Παυλίδου Θεολογία, Γούρκου Χριστίνα, Αδαμίδη Παύλο,

Βασιλειάδη Χρήστο, Αραμπατζή Στέλλα, Παρθενόπουλο Ιωάννη, Ιωσηφίδου Ίλια 

Επιτροπή Αδελφοποίησης 

  • Ιωάννης Μυλωνάς ( πρόεδρος)
  • Ιωάννης Γιαννούλης 
  • Θεοδώρα Μπαλτατζίδου 
  • Γιώργος Τασιώνας 
  • Σταύρος Τσέλιος 
  • Λάκης Λακηνάνος
  • Θωμαή Μαγγανάρη 
  • Μαρία Τορορή 
  • Βίκυ Καραγιαννίδου 
  • Γεώργιος Μπιλιούρης 
  • Ελεάννα Ταμπούρη 
  • Βασίλειος Δημητριάδης 
  • Άγγελος Κάλλης
  • Γεώργιος Φουντούλης
  • Βαϊνανίδης ( εν Αθήναι Ναουσαίοι)
  • Κούλης Κώστας ( εν Αθήναι Ναουσαίοι)

 Επιτροπή Τουριστικής Ανάπτυξης και Προβολής

  • Θεοδώρα Μπαλτατζίδου (Πρόεδρος)
  • Δημήτριος Θανασούλης
  • Αριστείδης Τόσιος 
  • Σταύρος Βαλσαμίδης 
  • Σταύρος Ζάχος 
  • Δημήτριος Πάζος 
  • Κυριάκος Κύρκος 
  • Γεώργιος Μάλλιος 
  • Έλενα Καραμπέλκου 
  • Άγγελος Χατζηστυλλής 
  • Δημήτριος Μάντσιος
×

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για τη διάκριση των επισκεπτών. Για να αποδεχθείτε την τοποθέτηση cookies, επιλέξτε
Πολιτική cookies