Πρόσκληση συνεδρίασης έκτακτου συμβουλίου

Εκδότης

Δήμος Νάουσας

 

       Καλείστε να προσέλθετε στη δημόσια έκτακτη συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου, που θα διεξαχθεί στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δημοτικού Καταστήματος την 21η του μηνός Μαΐου 2019, ημέρα  Τρίτη και  ώρα 14:15 για συζήτηση και λήψη απόφασης στο μοναδικό θέμα της ημερήσιας διάταξης «Παράταση διάρκειας της Πράξης «Κέντρο Κοινότητας Δήμου Ηρωικής Πόλεως Νάουσας» με κωδικό ΟΠΣ (MIS) 5001963».

Το κατεπείγον της συνεδρίασης συνίσταται στο ότι η Ειδική Υπηρεσία Διαχείρισης Ε.Π. Περιφέρειας Κεντρικής Μακεδονίας με το αρ. πρωτ. 2476/7.5.2019 έγγραφό της με θέμα «Παράταση διάρκειας των πράξεων Κέντρα Κοινότητας» ζητά από τον Δήμο Νάουσας να επισυνάψει στο Τεχνικό Δελτίο Πράξης Απόφαση Δημοτικού Συμβουλίου για την υποβολή αιτήματος τροποποίησης και ορίζει καταληκτική ημερομηνία υποβολής την 31/5/2019.

                                                                                                       

                                                                                                        Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ

                                                                                           ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ

                                                                                                                            

                                                                                              

                                                                                           ΠΑΡΘΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Κοινοποιείται:

  1. Γενική Γραμματέα Δήμου
  2. Νομικό Σύμβουλο Δήμου Νάουσας
  3. Αντιπεριφερειάρχη  Ημαθίας  κ. Καλαϊτζίδη Κωνσταντίνο                                        
  4. Βουλευτές Ημαθίας κ. Αντωνίου, κ. Καρασαρλίδου, κ. Ουρσουζίδη, κ. Βεσυρόπουλο    
  5. Εμπορικό Σύλλογο Νάουσας
  6. Ομοσπονδία Επαγγελματοβιοτεχνών Νάουσας
  7. Εργατοϋπαλληλικό Κέντρο Νάουσας
  8. Γραμματέα Δημοτικού Συμβουλίου
  9. Μ.Μ.Ε.

 

 

ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΠΟΔΕΚΤΩΝ   

 

  1. ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΔΗΜΑΡΧΟΣ
  2. ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ, Αντιδήμαρχος
  3. ΤΑΚΗ-ΤΖΕΠΟΥ ΕΛΠΙΔΑ (ΝΑΝΤΙΑ), Αντιδήμαρχος
  4. ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, Αντιδήμαρχος
  5. ΔΑΓΓΑΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ, Αντιδήμαρχος
  6. ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΔΩΡΗΣ), Αντιδήμαρχος
  7. ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ, δημοτική σύμβουλος
  8. ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, δημοτικός σύμβουλος
  9. ΜΠΙΛΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ, δημοτικός σύμβουλος
  10. ΓΑΪΤΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ, δημοτικός σύμβουλος
  11. ΟΡΔΟΥΛΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ (ΜΑΚΗΣ), δημοτικός σύμβουλος
  12. MAMAΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, δημοτικός σύμβουλος
  13. ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, δημοτικός σύμβουλος
  14. ΜΑΛΑΚΗ-ΔΕΛΗΤΖΑΚΗ ΑΘΗΝΑ, δημοτική σύμβουλος
  15. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ, δημοτικός σύμβουλος
  16. ΜΑΝΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, δημοτικός σύμβουλος
  17. ΤΟΡΟΡΗ ΜΑΡΙΑ, δημοτική σύμβουλος
  18. ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ, δημοτικός σύμβουλος
  19. ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ, δημοτικός σύμβουλος
  20. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, δημοτικός σύμβουλος
  21. ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΟΥ –ΤΣΕΧΕΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ, δημοτική σύμβουλος
  22. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, δημοτικός σύμβουλος
  23. ΒΑΔΟΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, δημοτικός σύμβουλος
  24. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, δημοτικός σύμβουλος
  25. ΡΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΙΟΣ, δημοτικός σύμβουλος
  26. ΚΑΛΔΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, δημοτικός σύμβουλος
  27. ΚΑΡΤΣΙΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, δημοτικός σύμβουλος
  28. ΛΑΚΗΝΑΝΟΣ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ, δημοτικός σύμβουλος
  29. ΠΑΣΧΟΥΛΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ, δημοτική σύμβουλος
  30.  ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, δημοτικός σύμβουλος
  31. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ), δημοτική σύμβουλος
  32. ΜΠΑΛΤΑΤΖΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ), δημοτική σύμβουλος
  33. ΔΟΥΛΔΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ, δημοτική σύμβουλος

 

 

 

ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ/ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

  1. ΚΑΛΠΑΞΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ                                                             Δ.Κ.       ΝΑΟΥΣΑΣ
  2. ΣΠΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ                                                 Τ.Κ.       ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ
  3. Πασχούλας Βασίλειος                                                       Τ.Κ.       ΑΡΚΟΧΩΡΙΟΥ
  4. ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ Θεόδωρος                                                    Τ.Κ.       ΓΙΑΝΝΑΚΟΧΩΡΙΟΥ
  5. ΟΡΔΟΥΛΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ                                                      Τ.Κ.       ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
  6. Τσαλίλη-Θεοδωρίδου Χριστίνα                                       Τ.Κ.       ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ
  7. ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                                                                Τ.Κ.         ΚΟΠΑΝΟΥ
  8. Τομπουλίδου-Αλιτζανίδου Ζωγράφα (Φούλη)        Τ.Κ.       ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ
  9. ΒΙΛΤΣΑ ΣΩΤΗΡΙΑ                                                                     Τ.Κ.       ΜΑΡΙΝΑΣ
  10. ΜΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                                                         Τ.Κ.       ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ
  11. Πρόϊος Χρήστος                                                                    Τ.Κ.       ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ
  12. Μωϋσίδης Αναστάσιος                                                       Τ.Κ.       ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ
  13. Αλματζής Χρήστος                                                            Τ.Κ.       ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ
  14. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                                               Τ.Κ.       ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ

 

×

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για τη διάκριση των επισκεπτών. Για να αποδεχθείτε την τοποθέτηση cookies, επιλέξτε
Πολιτική cookies