Πρόσκληση σύγκλησης δημοτικού συμβουλίου για την αποδοχή παραίτησης της Γραμματέας Δημοτικού Συμβουλίου και εκλογή νέου Γραμματέα

Εκδότης

Δήμος Νάουσας

                                                        

                                             

Προς

 

Τακτικά Μέλη του Δημοτικού Συμβουλίου

(όπως πίνακας αποδεκτών)

 

 

ΘΕΜΑ: «Πρόσκληση για την αποδοχή παραίτησης της Γραμματέας Δημοτικού Συμβουλίου και εκλογή νέου Γραμματέα »

 

Καλείστε να προσέλθετε στην ειδική δημόσια συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου, που θα διεξαχθεί στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δημοτικού Καταστήματος την 7η του μηνός Απριλίου 2019, ημέρα Κυριακή και ώρα 11:30, ώστε να γίνει αποδεκτή η παραίτηση της Γραμματέας Δημοτικού Συμβουλίου κ. Στέλλας Αραμπατζή και να διεξαχθεί  η προβλεπόμενη από το άρθρο 64 του Ν.3852/2010 εκλογή νέου μέλους του Προεδρείου του Δημοτικού Συμβουλίου και συγκεκριμένα του Γραμματέα Δημοτικού Συμβουλίου.  

 

                                                                                                        Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ

                                                                                           ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ

                                                                                                                            

                                                                                              

                                                                                           ΠΑΡΘΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Κοινοποιείται:

  1. Γενική Γραμματέα Δήμου
  2. Νομικό Σύμβουλο Δήμου Νάουσας
  3. Αντιπεριφερειάρχη  Ημαθίας  κ. Καλαϊτζίδη Κωνσταντίνο                                        
  4. Βουλευτές Ημαθίας κ. Αντωνίου, κ. Καρασαρλίδου, κ. Ουρσουζίδη, κ. Βεσυρόπουλο    
  5. Εμπορικό Σύλλογο Νάουσας
  6. Ομοσπονδία Επαγγελματοβιοτεχνών Νάουσας
  7. Εργατοϋπαλληλικό Κέντρο Νάουσας
  8. Γραμματέα Δημοτικού Συμβουλίου
  9. Μ.Μ.Ε.

ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΠΟΔΕΚΤΩΝ   

 

  1. ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΔΗΜΑΡΧΟΣ
  2. ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ, Αντιδήμαρχος
  3. ΤΑΚΗ-ΤΖΕΠΟΥ ΕΛΠΙΔΑ (ΝΑΝΤΙΑ), Αντιδήμαρχος
  4. ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, Αντιδήμαρχος
  5. ΔΑΓΓΑΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ, Αντιδήμαρχος
  6. ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΔΩΡΗΣ), Αντιδήμαρχος
  7. ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ, δημοτική σύμβουλος
  8. ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, δημοτικός σύμβουλος
  9. ΜΠΙΛΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ, δημοτικός σύμβουλος
  10. ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, δημοτικός σύμβουλος
  11. ΓΑΪΤΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ, δημοτικός σύμβουλος
  12. ΟΡΔΟΥΛΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ (ΜΑΚΗΣ), δημοτικός σύμβουλος
  13. MAMAΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, δημοτικός σύμβουλος
  14. ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, δημοτικός σύμβουλος
  15. ΜΑΛΑΚΗ-ΔΕΛΗΤΖΑΚΗ ΑΘΗΝΑ, δημοτική σύμβουλος
  16. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ, δημοτικός σύμβουλος
  17. ΜΑΝΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, δημοτικός σύμβουλος
  18. ΤΟΡΟΡΗ ΜΑΡΙΑ, δημοτική σύμβουλος
  19. ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ, δημοτικός σύμβουλος
  20. ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ, δημοτικός σύμβουλος
  21. ΜΠΑΛΤΑΤΖΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ), δημοτική σύμβουλος
  22. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, δημοτικός σύμβουλος
  23. ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΟΥ –ΤΣΕΧΕΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ, δημοτική σύμβουλος
  24. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, δημοτικός σύμβουλος
  25. ΒΑΔΟΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, δημοτικός σύμβουλος
  26. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, δημοτικός σύμβουλος
  27. ΡΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΙΟΣ, δημοτικός σύμβουλος
  28. ΚΑΛΔΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, δημοτικός σύμβουλος
  29. ΚΑΡΤΣΙΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, δημοτικός σύμβουλος
  30. ΛΑΚΗΝΑΝΟΣ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ, δημοτικός σύμβουλος
  31. ΠΑΣΧΟΥΛΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ, δημοτική σύμβουλος
  32. ΔΟΥΛΔΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ, δημοτική σύμβουλος
  33. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ), δημοτική σύμβουλος

 

 

 

 

ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ/ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ

  1. ΚΑΛΠΑΞΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ                                                             Δ.Κ.       ΝΑΟΥΣΑΣ
  2. ΣΠΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ                                                 Τ.Κ.       ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ
  3. Πασχούλας Βασίλειος                                                       Τ.Κ.       ΑΡΚΟΧΩΡΙΟΥ
  4. ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ Θεόδωρος                                                    Τ.Κ.       ΓΙΑΝΝΑΚΟΧΩΡΙΟΥ
  5. ΟΡΔΟΥΛΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ                                                      Τ.Κ.       ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
  6. Τσαλίλη-Θεοδωρίδου Χριστίνα                                       Τ.Κ.       ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ
  7. ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                                                                Τ.Κ.         ΚΟΠΑΝΟΥ
  8. Τομπουλίδου-Αλιτζανίδου Ζωγράφα (Φούλη)        Τ.Κ.       ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ
  9. ΒΙΛΤΣΑ ΣΩΤΗΡΙΑ                                                                     Τ.Κ.       ΜΑΡΙΝΑΣ
  10. ΜΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                                                         Τ.Κ.       ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ
  11. Πρόϊος Χρήστος                                                                    Τ.Κ.       ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ
  12. Μωϋσίδης Αναστάσιος                                                       Τ.Κ.       ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ
  13. Αλματζής Χρήστος                                                            Τ.Κ.       ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ
  14. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                                               Τ.Κ.       ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ

 

 

×

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για τη διάκριση των επισκεπτών. Για να αποδεχθείτε την τοποθέτηση cookies, επιλέξτε
Πολιτική cookies